KONST / Litografier / Färglitografi 17113203
nr 1711 3203
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 138/290 ”Spader Diva” ur Casinosviten. Proveniens: Casino Cosmopol. Färglitografi. Bladets mått: 56x86 cm, yttermått inklusive ram: 65x95 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:17:00
18/6 16:56:52