KONST / Litografier / Färglitografi 17113203

nr 1711 3203

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Signerad, numrerad 138/290 ”Spader Diva” ur Casinosviten. Proveniens: Casino Cosmopol. Färglitografi. Bladets mått: 56x86 cm, yttermått inklusive ram: 65x95 cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 30 juni 2025
kl 20:17:00

18/6 16:56:52 1      Vinnande bud

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik